Vítame vás na oficiálnej internetovej stránke spoločnosti POLYNOVA so sídlom v Kvetoslavove. Sme rodinná firma s viac ako 20 ročnou tradíciou, ktorá sa dlhodobo špecializuje na oblasť poľnohospodárstva, s dôrazom na vinohradníctvo a ovocinárstvo. Našou silnou stránkou sú dlhoročné skúsenosti z oblasti projektovania, individuálny prístup k zákazníkovi, navrhnutie parametrov presne podľa špecifických potrieb zákazníka a v neposlednom rade poradenstvo a najmä kvalitné materiálové zabezpečenie reprezentované produktami špičkových európskych výrobcov.

Spoločnosť POLYNOVA je autorizovaným a výhradným importérom traktorov značky Lamborghini pre Slovenskú republiku. Svetoznáma a tradíciou preslávená značka s býkom v logu je súčasťou koncernu SAME-DEUTZ FAHR GROUP, posledného výrobcu traktorov "Made in Europe" s výrobnými závodmi v Lauingene (Nemecko) a Trevigliu (Taliansko). Na slovenskom trhu zastupujeme viac ako 20 renomovaných výrobcov techniky zo západnej Európy, akými sú napríklad značky Bargam (postrekovače), SAE Turbmatic (rosiče), ALMA (kombajny na hrozno), Lochmann (prívesy), Berti (mulčovače, drviče a pôdne frézy), Spedo (stroje na spracovenie pôdy), Gaspardo (sejačky, stroje na krmoviny), Mascar (sejačky) a veľa ďalších.

Široký sortiment výrobkov vyššie uvedených výrobcov doplňajú stroje vlastnej výroby (ako napr. špeciálne prívesy na zber ovocia, veľkoplošné kosačky, radlice a pluhy na sneh, lesné nadstavby traktorov a pod.) a špecializované technologické linky na výrobu prírodných ovocných štiav, ktoré sú z hľadiska úrovne technologického prevedenia jedinečné na slovenskom trhu.

Kompletnú škálu výrobkov uzatvára vývoj a vlastná výroba valcovaných profilov pre oporné konštrukcie do sadov a vinohradov. V súčasnej dobe patria vinohradnícke stĺpiky POLYTEC od firmy POLYNOVA k absolútnej špičke na trhu. Získaním zastúpenia na špeciálne drôty Crapal od luxemburskej oceliarne Arcelor Mittal a zastúpenia na doplnky od anglickej firmy Gripple sa stala spoločnosť POLYNOVA lídrom v technologickej a kvalitatívnej úrovni oporných konštrukcií pre vinohrady a ovocné sady.

Výberom produktov z nášho portfólia získavate profesionálne riešenia v oblasti poľnohospodárstva, komunálu a lesného priemyslu. Naším hlavným cieľom je napomôcť vám nielen k zvýšeniu produkcie a zníženiu náročnosti pri každodenných pracovných činnostiach, ale tiež snaha o zníženie investičných nákladov pri obnove potrebnej techniky a následná minimalizácia údržby počas jej životnosti. Dúfame, že vás naše produkty zaujmú a ich výberom vám pomôžeme na vašej ceste k prosperite.

Váš tím pracovníkov spoločnosti POLYNOVA.

Certifikáty a autorizácie o obchodnom zastúpení

V súčasnosti sme na trhu často svedkami predaja strojov a iných produktov neuatorizovanými firmami, bez žiadúcich technických znalostí a bez servisného zázemia od výrobcu, čím spôsobujú škody a zlé meno predávanej značke. Častým prípadom je predaj dílerov z okolitých krajín cez slovenského sprostredkovateľa, ktorým takto obchádzajú teritoriálne obmedzenia dané zmluvou od výrobcu. Podobné praktiky sú nekalým obchodným správaním, ktoré veľa krát vedie k obrovským problémom najmä vtedy, keď dodaný stroj či produkt vykáže chybu alebo poškodenie a potrebný je kvalifikovaný servis alebo poradenstvo. Zákazník až vtedy (žiaľ neskoro) zistí skutočnú "odbornosť" a spôsobilosť daného dodávateľa. Takýmto praktikám sa žiaľ dokážeme ubrániť len ťažko a preto hlavnou prevenciou je správny výber dodávateľa a uvedomenie si, že podporou oficiálnych domácich predajcov jednotlivých značiek, vedie k stabilite trhu a vzájomnému upevneniu vnútornej ekonomiky na Slovensku.

Z uvedeného dôvodu vám preto v tejto časti uvádzame niektoré vybrané certifikáty, potvrdzujúce autorizáciu predaja značiek v našej ponuke priamo od výrobcov týchto produktov. Dôkazom vysokej kvality riadenia a výroby v spoločnosti POLYNOVA je aj udelenie certifikátu ISO 9001. Bližšie informácie vám radi poskytneme na vaše požiadanie.

oficiálne zastúpenie oceliarne Arcelor Mittal oficiálne zastúpenie firmy Gripple

 

Ekonomické certifikáty